Harvey Nash otrzymuje wyróżnienie Hive Employee Voice

Latest News
Posting date: 13 July 2023

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nasza firma-matka Nash Squared oraz wszystkie jej marki (NashTech, Harvey Nash, Spinks, Flexhuis, Crimson & TALENT-IT) zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem Hive Employee Voice za nieustanne zaangażowanie w doskonalenie doświadczenia naszych Pracowników. To dla nas ogromne osiągnięcie i dowód na naszą nieustanną pracę nad tworzeniem inspirującej i przyjaznej kultury organizacyjnej.

Przez wiele lat ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć atmosferę otwartości, w której głos każdego Pracownika jest ceniony i ma realny wpływ. Uważamy, że to właśnie nasi Pracownicy są fundamentem naszej organizacji i to oni sprawiają, że jesteśmy tak fantastyczną firmą.

Jesteśmy gotowi słuchać i podejmować działania w oparciu o informacje, które otrzymujemy od naszych Pracowników. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych procesów, polityk i programów, aby jeszcze bardziej spełniać oczekiwania naszego zespołu. Uważamy, że troska o doświadczenie Pracowników przekłada się na ich zaangażowanie, zadowolenie i sukcesy, zarówno indywidualne, jak i organizacyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) poznaniem więcej szczegółów na temat naszej kultury organizacyjnej i tego, jak działamy na rzecz naszych Pracowników, zapraszamy do kontaktu. julia.ulicka@harveynash.pl