candidate-services

Zespół Polski –
Sales & Delivery

Zespół polski jest odpowiedzialny zarówno za realizację projektów rekrutacyjnych w ramach rekrutacji stałych, jak również wspiera swoich klientów, którzy są otwarci na współpracę z oddelegowanymi przez Harvey Nash konsultantami IT.

Jak pracuje się w Harvey Nash w Polsce

Global Delivery Center

Global Delivery Center to zespół konsultantów zorganizowanych w ramach kilku jednostek biznesowych, wspierających klientów Harvey Nash zlokalizowanych w różnych regionach w Europie.

what-we-do

Proces rekrutacji

Bardzo się cieszymy, że zdecydowałeś się do nas aplikować! Będzie nam bardzo miło zaprosić Cię do naszego procesu rekrutacyjnego. Jak będzie on wyglądał? Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji będziemy się z Tobą kontaktować telefonicznie. W trakcie tej pierwszej rozmowy dowiemy się więcej o Tobie i wspólnie zdecydujemy o dalszych krokach. Obowiązkowym elementem jest spotkanie w naszym biurze z osobami reprezentującymi dział HR. Kolejne etapy będą zależeć od tego w jakim dziale ubiegasz się o zatrudnienie, ponieważ oprócz zespołu rekrutującego na terenie Polski, możesz ubiegać się również o stanowisko w zespołach, które zajmują się rekrutacją na rynkach europejskich. Kolejnym etapem może być zatem rozmowa odbywająca się zdalnie z bezpośrednim przełożonym.