candidate-services

Sales & Delivery

Delivery jest odpowiedzialny zarówno za realizację projektów rekrutacyjnych w ramach rekrutacji stałych, jak również wspiera swoich klientów, którzy są otwarci na współpracę z oddelegowanymi przez Harvey Nash konsultantami IT. 

Sales którego głównym zadaniem jest budowanie relacji z Klientami oraz poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych. Odpowiadaja za efektywną komunikację z Klientami, zrozumienie ich potrzeb i oferowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wymagań.

Jak pracuje się w Harvey Nash w Polsce

Proces rekrutacji

Bardzo się cieszymy, że zdecydowałeś się do nas aplikować! Będzie nam bardzo miło zaprosić Cię do naszego procesu rekrutacyjnego. Jak będzie on wyglądał? Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji będziemy się z Tobą kontaktować telefonicznie. W trakcie tej pierwszej rozmowy dowiemy się więcej o Tobie i wspólnie zdecydujemy o dalszych krokach. Obowiązkowym elementem jest spotkanie w naszym biurze z osobami reprezentującymi dział HR. Kolejne etapy będą zależeć od tego w jakim dziale ubiegasz się o zatrudnienie, ponieważ oprócz zespołu rekrutującego na terenie Polski, możesz ubiegać się również o stanowisko w zespołach, które zajmują się rekrutacją na rynkach europejskich. Kolejnym etapem może być zatem rozmowa odbywająca się zdalnie z bezpośrednim przełożonym.