Czym zajmuje się
Harvey Nash w Polsce

Executive search

Rekrutacje na stanowiska senior managerskie

Permanent recruitment IT/ non-IT

Rekrutacje na stanowiska specjalistyczne

Contracting IT/ non-IT

Outsourcing w modelu time&material

Contract Payroll

Contract management oraz rozwiązania kadrowe

Contracting

Jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się linii biznesu Harvey Nash Technology są IT Contracting oraz IT Outsourcing. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług IT dzięki skutecznemu odnajdywaniu zewnętrznych specjalistów oraz konsultantów. Pracujemy z najlepszymi, dlatego też jesteśmy w stanie realizować najbardziej złożone i zaawansowane projekty.

Wpieramy wszystkie sektory biznesu mające zapotrzebowanie na wysoce wykwalifikowanych specjalistów, a w szczególności firmy, które potrzebują w szybki sposób pozyskać wiedzę i doświadczenie w zakresie projektów IT.

Obecnie dysponujemy szerokim zakresem zasobów ludzkich, pozwalającym nam dostarczać najlepszych specjalistów w branży oraz budować efektywnie działające zespoły projektowe od podstaw.

""
""

Jedną z wiodących linii biznesowych Harvey Nash w Polsce jest Rekrutacja Stała IT. Dla naszych klientów jesteśmy partnerem, doradcą i dostawcą usług z zakresu efektywnego pozyskiwania pracowników.

Przykładamy najwyższą wagę do doskonałego zrozumienia nie tylko potrzeb naszych klientów, ale również ich kultury organizacyjnej i tożsamości biznesowej. Naszym celem jest wsparcie klientów w rozwoju ich działów IT w sposób, który przyniesie maksymalnie dużą wartość dla organizacji.

Dbamy o najwyższą jakość procesów rekrutacji i zapewniamy płynny obieg informacji pomiędzy wszystkimi interesantami, zarówno po stronie klienta, jak i w kontaktcie z kandydatami. Jesteśmy również ambasadorem marki naszych klientów na rynku pracownika i wiarygodnym partnerem dla specjalistów poszukujących nowej pracy.

Naszymi klientami są firmy z różnych sektorów, w tym międzynarodowe instytucje finansowe, firmy technologiczne i produkcyjne.

Permanent