Harvey Nash uruchamia swoją pierwszą globalną nagrodę Contractor of the Year Award.

Events
Posting date: 17 November 2022

Harvey Nash, przodująca firma zajmująca się rekrutacją technologiczną, wprowadziła swoją pierwszą globalną nagrodę Contractor of the Year Award. Ta nagroda będzie uznawała wartość, jaką 11 000 naszych aktywnych kontraktorów dostarczają naszym klientom na całym świecie, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie do realizacji istotnych projektów.

Nominacje będą pochodzić od obecnych klientów Harvey Nash z Wielkiej Brytanii, USA, Belgii, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Polski i Australii. Jury złożone z globalnych klientów oraz zespołu kierowniczego Harvey Nash oceni każdą nominację na podstawie podstawowego zestawu kryteriów, który obejmuje wartości demonstrujące pozytywny wpływ, jaki wywierają. Każdy lokalny zwycięzca nagrody krajowej weźmie następnie udział w konkursie Global Award, a ogólny tytuł Harvey Nash Global Contractor of the Year zostanie ogłoszony na początku 2023 roku.

Komentując wprowadzenie globalnej nagrody Harvey Nash Contractor of the Year Award, Damian Uzarek Country Manager w Harvey Nash Polska powiedział:

"Od 10 lat nieustannie rozwijamy nasz biznes w Polsce, pomagając naszym klientom z projektami w obszarze technologii. Nasi kontraktorzy odgrywają kluczową rolę w sukcesach naszych klientów, jak i Harvey Nash. Dlaczego jestem dumny z tej inicjatywy? Po pierwsze, chcemy podziękować kontraktorom za ich ogromne zaangażowanie. Po drugie, pozwala nam to docenić pracę, którą wykonują w wielu miejscach na świecie. To połączenie lokalnego aspektu nagrody z jej globalną skalą. Po trzecie, zależy nam na stworzeniu forum dla naszych klientów do wyróżnienia konsultantów Harvey Nash, którzy mają największy wpływ na projekty i realizację celów."

Więcej informacji na temat nagrody Harvey Nash Contractor of the Year można uzyskać pod adresem Rachel.Watts@HarveyNash.com.