Weź udział w Digital Leadership Report!

Latest News
Posting date: 18 August 2021
DLR Front Cover


Z przyjemnością ogłaszamy, że CIO Survey nosi teraz nazwę Harvey Nash Group Digital Leadership Report i jest już otwarty, gotowy do zbierania odpowiedzi!

W tym roku, odzwierciedlając niesamowity wpływ i potencjał technologii na całą organizację, zmieniliśmy nazwę Raportu, otwierając go na znacznie szersze grono osób zarządzających technologią niż zespół CIO / CTO.

Raport pozwoli Wam także porównać się na tle konkurencji pod kątem skali inwestycji oraz napotykanych wyzwań. W zeszłym roku w badaniu wzięło udział ponad 4 200 liderów IT z 80 krajów, w tym z Polski.

Informacje o raporcie w 2021 roku

Edycja 2021 skupia się na temacie przywództwa w organizacjach. Pytamy o to, w jaki sposób organizacje utrzymują swoje najlepsze talenty w IT i jak praca zdalna wpłynęła na ich pracę.

Sprawdzamy też jak organizacje wykorzystują technologię do stymulowania innowacji, a w finalnej wersji Raportu zaprezentujemy także dodatkową analizję Centrum Badań Systemów Informacyjnych prestiżowej amerykańskiej uczelni MIT.

Jak wziąć udział?

Badanie trwa od 15 do 20 minut, a każdy uczestnik otrzyma pełną wersję raportu oraz zaproszenie do globalnego wydarzenia poświęconego jego wynikom.

Zapraszamy do udziału: https://harveynashgroup.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_2fvYPR1K1LcQmlo?source=poland