Harvey Nash mianuje nowego Regionalnego Dyrektora Zarządzającego na Europę

Latest News
Posting date: 12 March 2021

Harvey Nash z przyjemnością ogłasza powołanie nowego Regionalnego Dyrektora Zarządzającego na Europę Środkową, Christiana Umbs. Christian, który dołącza do nas opuszczając Robert Half, ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej oraz bogate doświadczenie w skutecznym budowaniu firm na arenie międzynarodowej. 

Celem Christiana jest, aby Harvey Nash stał się jednym z czołowych dostawców rekrutacyjnych w sektorze technologii w Niemczech, Szwajcarii i Polsce. Będzie ściśle współpracował z kierownictwem i zespołami każdego kraju, bazując na świetnych ludziach, których już posiadamy. Christian dołączy do firmy w czerwcu 2021 roku. 

Jestem podekscytowany dołączeniem do tak szanowanej marki jak Harvey Nash i możliwością rozwoju biznesu w tak ważnych obszarach. Harvey Nash to firma, która stawia ludzi na pierwszym miejscu: naprawdę nie mogę się doczekać rozpoczęcia tej przygody. 

Christian Umbs

Cieszę się, że Christian do nas dołączy. Spędziłam bardzo dużo czasu rozmawiając z nim o jego roli i jaki wpływ będzie miał na firmę. Jednak najbardziej uderzyło mnie to, jak silne były jego wartości oraz wagę, jaką przywiązywał do wspierania i rozwijania ludzi. Krótko mówiąc, idealnie pasuje do Grupy

Bev White, CEO Harvey Nash Group

Cieszę się na rozpoczęcie współpracy z Christianem. Nie tylko posiada ogromne doświadczenie w branży, ale również dzielimy wspólne wartości - najważniejszą jest stworzenie środowiska do rozwoju i odnoszenia sukcesów dla naszego zespołu.  Wierzę, że wraz z Christianem będziemy kontynuować dalszy rozwój organizacji w Polsce z ambitnymi planami na kolejne lata

Damian Uzarek, Dyrektor Harvey Nash w Polsce