Nash Squared Digital Leadership Survey – jak wypadasz na tle konkurencji?

Blog Post
Posting date: 23 June 2023
Z wielką radością zapraszamy Cię do udziału w specjalnym 25 jubileuszowym wydaniu Digital Leadership Report przygotowanym przez naszą firmę macierzystą — Nash Squared. 
 
W dzisiejszym dynamicznym środowisku nowych technologii oraz transformacji miejsc pracy liderzy cyfrowi stają przed niespotykanymi dotychczas wyzwaniami, aby być o krok przed konkurencją. Ale czy wiesz, jak Twoja organizacja wypada na tle innych oraz jaką pozycję zajmuje w sektorze? 
 
Poświęć jedynie 20 minut swojego czasu, aby wziąć udział w naszym badaniu, a w zamian otrzymasz: 
 
- Darmową wersję raportu z wynikami:
Bądź pierwszą osobą, która uzyska dostęp do jednego z najbardziej wpływowych światowych badań dotyczących strategii technologicznej. Bądź na bieżąco, podejmując dalekowzroczne decyzje oparte na najbardziej aktualnej wiedzy branżowej. 
 
- Swój osobisty raport porównawczy:
Dowiedz się, jak Twoje wynagrodzenie wypada na tle innych specjalistów z branży oraz uzyskaj wiedzę, która pozwoli Ci na lepszą weryfikację Twojego budżetowania oraz priorytetów inwestycyjnych. 
 
- Możliwość wprowadzenia pozytywnych zmian:
 Za każde ukończone badanie Nash Squared przekaże darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej promującej większą inkluzywność w branży technologicznej. Biorąc udział w naszym badaniu, nie tylko przyczynisz się do rozwoju społeczności liderów cyfrowych, ale także pomożesz wesprzeć szczytny cel, który jest zgodny z naszą misją. 
 
Kliknij poniższy link, by wziąć udział w badaniu!