Harvey Nash Poland ogłasza zwycięzcę drugiej edycji Contractor of the Year Award 2024

Blog Post
Posting date: 13 March 2024

Harvey Nash Poland, lider w rekrutacji technologicznej, z dumą ogłasza Wiktorię Okoń zwyciężczynią drugiej edycji konkursu Contractor of the Year Award! 

Dzięki temu osiągnięciu Wiktoria przechodzi do ostatniego etapu konkursu - globalnego, gdzie rywalizować będzie z innymi zwycięzcami z Belgii, Kanady, Niemiec, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Stworzyliśmy tę nagrodę, aby docenić nieocenioną wartość, jaką społeczność ponad 11.000 naszych Kontraktorów wnosi do firm na całym świecie.

“Gratuluję wygranej tytułu Local Contractor of the Year! To osiągnięcie podkreśla Twój profesjonalizm i zaangażowanie. Trzymamy za Ciebie kciuki na globalnym etapie! Powodzenia!" - Damian Uzarek, Country Manager, Harvey Nash Poland

Wiktoria została nominowana do tej nagrody przez swoją Managerkę, która bardzo doceniła jej wkład w rozwój biznesu naszego Klienta. 

„Wygranie tytułu Poland Contractor of the Year jest dla mnie zwycięstwem całego naszego zespołu HR, znanego wewnętrznie jako PeopleCare. Czuję wielką radość i dumę, że nasza wspólna praca została zauważona i doceniona również poza firmą. Jestem niezmiernie wdzięczna kolegom i koleżankom za ich wsparcie, zaangażowanie, wiedzę, życzliwość i za tak ciepłe przyjęcie mnie w zespole. Nie wiem nawet kiedy minęło mi to półtora roku z Nimi. To był bardzo dobry czas, pełen rozwoju, wyzwań, zmian, ale i uśmiechu. Bo tak naprawdę to wszyscy już od dawna jesteśmy zwycięzcami, gdyż zajmujemy się w życiu tym, co lubimy i wykonujemy pracę, którą chcemy wykonywać. A to jest w życiu ogromnym przywilejem i szczęściem. Otrzymanie tytułu Poland Contractor of the Year sprawiło więc, że jesteśmy podwójnymi zwycięzcami. I obyśmy mieli jeszcze więcej takich sukcesów na naszej drodze zawodowej!" - Wiktoria Okoń

Teraz, jako finalista, Wiktoria będzie walczyć o tytuł Global Contractor of the Year 2024, którego zwycięzca zostanie ogłoszony w kwietniu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkursu Contractor of the Year Award 2024 zapraszamy do kontaktu: Rachel.Watts@HarveyNash.com