Poznaj jedną z naszych głównych wartości - HUMAN

Blog Post
Posting date: 13 December 2023

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, w którym technologia i wyniki finansowe często wydają się dominować nad ludzką stroną pracy, Harvey Nash przypomina o jednej z najważniejszych wartości, jaką jest HUMAN - zaufanie, szacunek, oraz troska o siebie nawzajem i otaczających nas ludzi. W tej dynamicznej rzeczywistości, nasza firma tworzy coś więcej niż tylko miejsce pracy – kształtuje atmosferę, w której Pracownicy nie tylko są doceniani, lecz również wzajemnie wspierają się.

Otwartość, Współpraca, Ludzkość, Ambicja i Przedsiębiorczość. Te pięć wartości kształtuje naszą kulturę i wpływa na naszą codzienność, gdyż Harvey Nash to nie tylko liczby i technologia. To przede wszystkim ludzie. Nasz zespół to nasz największy skarb, a Pracownicy stanowią nasz najważniejszy kapitał.

W naszym środowisku panuje zaufanie, które manifestuje się nie tylko w relacjach między Pracownikami, ale także pomiędzy zespołem a Zarządem. Zachęcamy do otwartości, do dzielenia się pomysłami i opiniami bez obawy przed oceną czy krytyką. Szacunek w Harvey Nash to nie tylko słowa - to praktyczne działania. W firmie promujemy atmosferę równości, gdzie każda opinia, niezależnie od stanowiska czy poglądów, ma swoją wartość. To podejście tworzy kulturę organizacyjną, w której każdy czuje się ważny i doceniany. Wynika to z przekonania, że każdy Pracownik jest wyjątkowy i ma do zaoferowania coś cennego. Dlatego firma inwestuje w przemyślane i ciekawe ścieżki rozwoju, które pozwalają każdemu Pracownikowi realizować swoje ambicje i osiągać sukcesy zawodowe.

Troska o siebie i o innych to kluczowa wartość Harvey Nash. Jesteśmy zobowiązani do dbania o swoje dobre samopoczucie i rozwijanie swoich umiejętności, ale również wspieramy innych w ich rozwoju zawodowym i osobistym. Tworzymy zgraną społeczność, która integruje się w godzinach pracy przy np. comiesięcznych Round-Up, podczas których świętujemy sukcesy, rocznice pracy i doceniamy siebie wzajemnie. Jednakże, nasze budowane relacje wykraczają też poza pracę – wspólnie bawimy się przy popołudniowych rozgrywkach w planszówki, czy chodzimy razem na aktywności sportowe.

Jednym z aspektów, z którego jestem szczególnie dumna jako Pracownik, jest zaangażowanie firmy w różne działania charytatywne. Jako firma, jesteśmy przekonani, że nasza odpowiedzialność nie ogranicza się tylko do działalności biznesowej, ale sięga dalej, do społeczności, w której działamy. Dlatego regularnie angażujemy się w różne akcje charytatywne, pomagamy potrzebującym. W ostatnim roku zorganizowaliśmy sześć zbiórek na rzecz m.in. równości (Pride Month), schroniska zwierzęcego, kobiet, ludzi bezdomnych czy podczas corocznego aktywnego brania udziału w Poland Business Run. To jest istotny element naszej tożsamości, który sprawia, że jako Pracownicy czujemy, że nasza praca ma głębszy sens.

Wartość HUMAN nie ogranicza się jedynie do wizji firmy Harvey Nash. To coś, co żyje w naszej codziennej pracy. To także dbanie o dobre relacje międzyludzkie i pomaganie sobie nawzajem, to coś, co sprawia, że Harvey Nash jest wyjątkowym miejscem pracy. To nie tylko firma, to ludzie, którzy razem pracują, uczą się, rozwijają się i pomagają sobie nawzajem. Ta wartość przypomina nam, że sukces biznesowy nie może wykluczać ludzkiego aspektu, a wręcz przeciwnie - to właśnie on go napędza.