Talent Acquisition Lead

Warsaw / Sokołów

Lokalizacja: Sokołów

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Talent Acquisition Lead.

Zakres obowiązków:

- Wsparcie managerów w obszarze pozyskiwania talentów do ich zespołów obejmujące badanie potrzeb rekrutacyjnych, wsparcie doradcze a także pełne zarządzanie procesami rekrutacyjnymi.

- Tworzenie profilu kandydatów i opisów stanowisk.

- Współpraca z dostawcami zewnętrznymi tj. z agencje rekrutacyjne, agencje pracy tymczasowej a także koordynowanie działań employer brandingowych na onlinowych platformach rekrutacyjnych.

- Negocjowanie kontraktów i warunków umów zgodnie z procedurami.

- Utrzymywanie aktualnej bazy kandydatów.

- Współpraca z międzynarodowym zespołem Talent Acquisition w ramach wspólnych projektów oraz dzielenia się najlepszymi praktykami.

- Aktywne docieranie do potencjalnych kandydatów za pomocą dostępnych narzędzi online oraz social mediów.

- Analiza i selekcja przychodzących aplikacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, ocenianie kandydatów, wraz z bezpośrednimi przełożonymi, w oparciu o w kompetencje i umiejętności.

- Zapewnienie sprawnego procesu rekrutacji dla kandydatów oraz naszej organizacji.

- Przeprowadzenia efektywnego onboardingu pracownika.

- Prowadzenie szkoleń z zakresu rekrutacji dla menedżerów.

Jesteś świetnym kandydatem jeśli:

- Posiadasz doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych 360

- Znasz najnowsze narzędzia rekrutacyjne

- Doskonale organizujesz swoją pracę i umiesz ustalać priorytety

- Potrafisz się świetnie komunikować zarówno w języku polskim jak i angielskim

- Posiadasz prawo jazdy kat. B

- Mile widziane: doświadczenia w ramach przeprowadzania testów kompetencyjnych

Oferujemy:

Oprócz solidnego wynagrodzenia otrzymasz samochód służbowy, telefon oraz laptop.

8000 - 9000 PLN (gross)
  1. Permanent