Specjalista/ka ds. Zakupów

  1. Permanent
Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii cenowych oraz akcji promocyjnych w obszarze własnego asortymentu

  • Zarządzanie portfelem produktów z sektora świeżych artykułów spożywczych

  • Prowadzenie międzynarodowej komunikacji, łącznie z kontaktami z oddziałami w różnych krajach

  • Kreowanie nowych produktów od koncepcji, aż do dostarczenia na półki sklepowe

  • Przygotowywanie raportów i analiz trendów

  • Negocjacje z krajowymi partnerami w celu wejścia na polski i europejski rynek

  • Optymalizacja sprzedaży i rentowności na podstawie wnikliwej analizy danych

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji.

  • Posiadasz wyższe wykształcenie.

  • Masz doświadczenie w handlu lub zarządzaniu produktami.

  • Znasz angielski lub niemiecki na poziomie B2 (średnio-zaawansowany) lub wyższym.

  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office, w tym zaawansowanymi funkcjami MS Excel.

To oferujemy

  • Samochód służbowy marki premium

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie nauki języków obcych

  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy

Najnowsze stanowiska