Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Kraków

Pracodawca: firma produkcyjna z sektora medycznego (1000+ pracowników)

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i weryfikowanie systemów pod kątem bezpieczeństwa (w tym planowanie, projektowanie i testowanie procedur awaryjnych)
  • Wdrażanie zmian dotyczących bezpieczeństwa IT
  • Przygotowywanie i aktualizację dokumentacji bezpieczeństwa tj. tworzenie zasad i procedur
  • Prowadzenie konsultacji w kwestii bezpieczeństwa przy rozwijaniu i utrzymywaniu infrastruktury IT
  • Procesowanie incydentów bezpieczeństwa (w tym współpraca z SOC)
  • Nadzór nad polityką kopii bezpieczeństwa, DRC i BCP
  • Tworzenie szkoleń dla pracowników pod kątem merytorycznym z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Monitorowanie i przestrzeganie procedur bezpieczeństwa
  • Przygotowywanie raportów z incydentów bezpieczeństwa

Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia w obszarze IT / cyberbezpieczeństwa
  • Znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT (sieci, systemy, aplikacje)
  • Znajomość rozwiązań SIEM, EDR, DLP, IDS / IPS
  • Doświadczenia w administrowaniu infrastrukturą sieciową
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w SOC, znajomość metodologii ITIL, Scrum/Agile
Kraków
  1. Permanent

Najnowsze stanowiska

Wynagrodzenie

1200- 1500 PLN/MD net+ VAT B2B

Lokalizacja

Warsaw

23000 - 27000 PLN net+VAT B2B

Lokalizacja

Warszawa