Junior SAP FICO Analyst

Kraków

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie wsparcia technicznego  i utrzymanie aplikacji SAP
  • Prowadzenie akcji naprawczych i update’owanie aplikacji SAP do najnowszych wersji
  • Stosowanie dobrych praktyk w projektowaniu, prototypowaniu i testowaniu
  • Budowanie relacji z biznesem (partnerzy non-IT); współpraca w zakresie ustalania priorytetów i projektowania rozwiązań
  • Udział w analizie wymagań, projektowaniu rozwiązań, konfiguracji, zarządzaniu dokumentacją techniczną oraz integracji systemowej
  • Udział w konfiguracji i wdrażaniu modułów SAP FICO
  • Udział w planowaniu, rozwoju i wdrażaniu testów systemowych
  • Udział w usprawnianiu procesów biznesowych
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych w oparciu o wymagania biznesowe

Wymagania:

  • Powyżej 1 roku doświadczenia we wsparciu technicznym lub analityce SAP
  • Dobra znajomość SAP FI/CO (szczególnie sub-modułów księgowych)
  • Znajomość procesów księgowych/controllingowych (praktyczna lub teoretyczna)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane: doświadczenie z ABAP, konfiguracją SAP i zarzadzaniem/koordynacją projektów
Kraków
  1. Permanent