ERP Program Manager (D365FO)

Kraków / zdalnie

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: zdalnie lub Kraków
Typ umowy: B2B lub etat
Pracodawca: międzynarodowa firma produkcyjna

ZADANIA:
- Pełnienie roli właściciela biznesowego dla wdrożenia ERP; raportowanie bezpośrednio do zarządu (do CFO)
- Przygotowanie, integracja procesów i wdrożenie D365 na 8 krajów (in house; migracja z AX2012)
- Opracowanie planu, zakresu i budżetu oraz udział w wyborze partnerów wdrożenia
- Ustalenie procesów do integracji z D365
- Customizacja założeń dla D365
- Opracowanie planu, zakresu i budżetu
- Zarządzanie dostawcami
- Po wdrożeniu: opracowanie instrukcji szkoleń i planu zarządzania kompetencjami
- Prowadzenie innych projektów / programów IT zgodnych ze strategią IT

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w zarządzaniu złożonym wdrożeniami ERP (dla dużych firm)
- Doświadczenie we wdrażaniu D365FO (następca AX-a)
- Doświadczenie w zbieraniu i zarządzaniu wymaganiami (kompetencje biznes/system analityczne)
- Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami
- Znajomość co najmniej jednej uznanej metodyki projektowej (e.g. PMP, Prince2, AgilePM)
- Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (min. B2)

  1. Permanent

Najnowsze stanowiska

Wynagrodzenie

20000 - 23000 PLN net+VAT B2B

17000 - 21000 PLN net+VAT B2B

Lokalizacja

Warszawa