Administrator MS SQL

Warszawa

Zakres zadań:

  • Administracja aplikacjami Postilion (Realtime, Office)
  • Administracja środowisk baz danych MS SQL Server (2016)
  • Dbanie o bezpieczeństwo systemów i ich aktualizacja
  • Optymalizacja zapytań T-SQL i tworzenie skryptów
  • Współpraca z dostawcami
  • Analiza dostępności oraz pojemności aplikacji oraz baz danych
  • Wsparcie techniczne (L2/3)

Wymagania:

  • 2+ lata doświadczenie w pracy z MS SQL (znajomość administracji baz danych)
  • Dobra znajomość SSRS i SSIS
  • Co najmniej podstawowa znajomość: T-SQL , Windows Server i PowerShell
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1; optimum: B2/C1)
  • Mile widziana znajomość: Postilion (ACI), języka Java, przetwarzania wsadowego (batch), protokołów opartych o ISO-8583, płatności elektronicznych / kartowych, sektora finansowego / fintech
Warszawa
  1. Contract, Permanent

Najnowsze stanowiska

Wynagrodzenie

21000 - 23000 PLN net+VAT manday B2B

Lokalizacja

Remote