Czym zajmuje się
Harvey Nash w Polsce

Branża IT

Przyciągamy najlepszych specjalistów z branży

Contracting

Outsourcing IT, payroll oraz rozwiązania kadrowe

Permanent

Rekrutacja stała w IT i poza

Rozwiązania Rekrutacyjne

Oferujemy więcej niż tylko rekrutację

Contracting

Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijającą się linią biznesu Harvey Nash Technology są IT Contracting oraz IT Outsourcing. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług IT dzięki skutecznemu znalezieniu zewnętrznych specjalistów oraz konsultantów. Staramy się pracować z najlepszymi, dlatego też jesteśmy w stanie realizować coraz bardziej złożone i zaawansowane projekty.

Wpieramy wszystkie sektory biznesu mających zapotrzebowanie na wysoce-kwalifikowanych specjalistów, a w szczególności do firm, które potrzebują w szybki sposób pozyskać wiedzę i doświadczenie w zakresie projektów IT.

Obecnie dysponujemy szerokim zakresem zasobów ludzkich, pozwalającym nam dostarczać najlepszych specjalistów w branży oraz zbudować efektywnie działające zespoły projektowe od podstaw.

harvey is 30
harvey is 30

Jedną z wiodących linii biznesowych Harvey Nash w Polsce jest Rekrutacja Stała IT. Dla naszych klientów jesteśmy partnerem, doradcą i dostawcą usług z zakresy efektywnego pozyskiwania pracowników.

Przykładamy najwyższą wagę do doskonałego zrozumienia nie tylko obecnych potrzeb naszych klientów, ale również ich kultury organizacyjnej i tożsamości biznesowej. Naszym celem jest wsparcie klientów we rozwoju ich działów IT w sposób, który przyniesie maksymalnie dużą wartość dodaną dla organizacji.

Dbamy o najwyższą jakość przebiegu procesów rekrutacji i zapewniamy płynny obieg informacji pomiędzy wszystkimi interesantami, zarówno po stronie klienta, jak i w kontaktcie z kandydatami. Jesteśmy również ambasadorem marki naszych klientów na rynku pracownika i wiarygodnym partnerem dla specjalistów poszukujących nowej pracy.

Naszymi klientami są firm z różnych sektorów, w tym między innymi międzynarodowe instytucje finansowe, firm technologiczne i produkcyjne.”

Permanent